cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Polskie forum wsparcia

Polskie forum wsparcia

To lokalne forum Magento przeznacozne jest dla wszystkich, chcących podyskutować po polsku o funkcjonalnościach i dodatkach do Magento specyficznych dla Polski.

 

Teraz to już od Was zależy jak aktywne i pomocne będzie to forum w wymianie wiedzy i doświadczeń.


Let's move Magento 2 to Sass. Can you help?
8 REPLIES 8

Re: Polskie forum wsparcia

Super e jest takie miejsce Smiley Wink

Mam nadzieje, ze sie przyda

 

Pozdrazwiam

Mambo

 

Re: Polskie forum wsparcia

Ale czy jeszcze żyje to polskie forum?Smiley Sad

Re: Polskie forum wsparcia

Tak chyba trochę jak zombi Smiley Happy

Pytania wrzucaj lepiej prosto na grupy Fb, np. https://www.facebook.com/groups/865078723550805 


Let's move Magento 2 to Sass. Can you help?

Re: Polskie forum wsparcia

Szkoda. Warto by reaktywować i wymieniać się doświadczeniami. Ja tam w tym jestem nowy ale z czasem też bym swoją cegiełkę dołożył.

Re: Polskie forum wsparcia

Może to po prostu nie czas na "fora", są za bardzo staroświeckie w porównaniu z grupami wo social mediach? Żeby forum wsparcia żyło, musi być tu dużo osób, tego nie da się zrobić na siłę.


Let's move Magento 2 to Sass. Can you help?

Re: Polskie forum wsparcia

Masz rację ale dla mnie fora jednak mają sporą przewagę nad socjalmediami. Można tu spokojniej i w oderwaniu od prywatnych kont porozmawiać i pomagać sobie nawzajem. Ja założyłem konto na FB i zaraz mi się na łeb zwaliła rodzina i znajomiSmiley Happy
Szkoda że czas forów minął. A może jednak nie. Ja w każdym razie u zostanęSmiley Happy

Re: Polskie forum wsparcia

Forum na pewno jest bardziej "stałe", jako trochę alternatywa dla "ulotności" social media. W każdym razie, ja tu też jestem w razie potrzeby Smiley Happy


Let's move Magento 2 to Sass. Can you help?

Re: Polskie forum wsparcia

hmm ja nie mam facebooka, jeszcze jest #pl-community na magento slack.

 

https://magentocommeng.slack.com/archives/CF54TRA3X