cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Tłumaczenia Magento 2.x pl_PL

Re: Tłumaczenia Magento 2.x pl_PL

Witam.

Nie mogę zainstalować composera. Pytanie czy do tego musi być jakiś serwer dedykowany. Teraz używam hekko i nie mam całkowicie dostępu do konsoli.
 
Jak sobie z tym poradzić ?
 

Re: Tłumaczenia Magento 2.x pl_PL

Authentication required (repo.magento.com)  - login i pass do magento? Czy jakieś wygenerowane klucze?

Re: Tłumaczenia Magento 2.x pl_PL

Witam

ja tak samo potrzebuje tej informacji i zlecę spolszczenie mojego magento - czy jest juz nowy moduł do tego ? głownie potrebuje Notification emails w j. polskim oraz inne potrzebne

z gory dzieki

Grzegorz

Re: Tłumaczenia Magento 2.x pl_PL

Pojawił się problem podczas instalacji innego modułu (tłumaczenie niemieckie).  "Component Manager" rzucał wyjątkiem, że ten moduł nie może pobrać informacji na temat aktualizacji. Pomogło usunięcie polskiego tłumaczenia composerem i po instalacji tłumaczenia niemieckiego ponowne dodanie.

 

Co zrobić, aby polskie tłumaczenie działało bez takich kombinacji?

Re: Tłumaczenia Magento 2.x pl_PL

Udało mi się odtworzyć problem o którym piszesz. Niestety, ale wygląda mi to na kwestię Magento, które wydaje się mieć problemy z działaniem menedżera komponentów (ang. Component Manager), kiedy istnieją moduły zainstalowane przez Composera (inne niż  bazowe moduły Magento).

Utworzyłem zgłoszenie opisujące ten błąd https://github.com/magento/magento2/issues/6718

Jeżeli masz możliwość, to proszę potwierdź występowanie tego problemu.

Na ten moment jedynym sensownym rozwiązaniem jest umieszczenie naszego tłumaczenia w Marketplace. Postaram się zająć tą sprawą w najbliższym czasie.

Re: Tłumaczenia Magento 2.x pl_PL

Cześć, udało Ci się rozwiązań ten problem? Ja mam taki sam. Proszę o pomoc.

Re: Tłumaczenia Magento 2.x pl_PL

Cześć,

jestem początkującym użytkownikiem Magento. Proszę o informację MageFriend co masz na myśli pisząc "... po zainstalowaniu pakietu"? Czy mógłbyś opisać jak należy wykonać ten proces? 

Ja zrobiłem to tak:

1. Pobrałem pliki stąd: https://github.com/SnowdogApps/magento2-pl_pl

2. Przekopiowałem je do  folderu app/i18n/snowdog/pl_pl/ . Po tej operacji język na mojej stronie zmienił się ale nie wszędzie.

3. Odpaliłem ssh i wkleiłem te dwa polecenia, będąc w głównym folderze mojego sklepu:

php bin/magento setup:static-content:deploy pl_PL

i następnie

php bin/magento cache:flush

 

niestety, ale problem nadal występuje...

Brakuje mi takich podstawowych tłumaczeń jak: You have no items in your shopping cart., Cart, This is a required field.

Screen Shot 11-01-16 at 09.30 AM.PNG

Proszę o Wasze sugestie i pomoc.

Re: Tłumaczenia Magento 2.x pl_PL

Cześć paczka językowa zainstalowała mi się poprawnie z tym że spolonizowało tylko front strony bez panelu administracyjnego. Nie znam jeszcze zbyt dobrze panelu Magento 2, powinienem jeszcze coś zmienić prócz  stores > configurations > Locale Options -> Polish ?

Re: Tłumaczenia Magento 2.x pl_PL

dokładnie, tak zrobiłem jak w instrukcji na Twojej stronie
szablon LUMA

frontend jest przetłumaczony
okienko logowania do admina jest przetłumaczone
natomiast już sam panel po zalogowaniu - wszystko po angielsku....

ktoś może coś podpowiedzieć ? będę bardzo wdzięczny

Re: Tłumaczenia Magento 2.x pl_PL

Cześć!

 

Mam problem z aktualizacją Magento 2.0. do wersji 2.1.3 z powodu tego pakietu tłumaczeń. 

Czy wtyczka jest kompatybilna z najnowszą wersją Magento?

 

Dostaję takie błędy:

 

Command "update" failed: Loading composer repositories with package information
Updating dependencies (including require-dev)

[RuntimeException]
Could not load package snowdog/language-pl_pl in http://packagist.org: [UnexpectedValueException] Could not parse version constraint 100.*.*: Invalid version string "100.*.*"

[UnexpectedValueException]
Could not parse version constraint 100.*.*: Invalid version string "100.*.*"


update [--prefer-source] [--prefer-dist] [--dry-run] [--dev] [--no-dev] [--lock] [--no-plugins] [--no-custom-installers] [--no-autoloader] [--no-scripts] [--no-progress] [--with-dependencies] [-v|vv|vvv|--verbose] [-o|--optimize-autoloader] [--ignore-platform-reqs] [--prefer-stable] [--prefer-lowest] [packages1] ... [packagesN]